Elektrobock BT015 0 recenzií
bezdrôtový termostat • rozsah 11 – 29 °C • nočný režim • zimný režim • obojsmerná komunikácia • nočný režim • zimný režim • IP20 • pracovná teplota 0 až +40 °C • napájanie... Celý popis
70,43 €
Doprava 3,5 €, Do mesiaca
Odporúčaná ponuka Bola.sk Do obchodu
Elektrobock BT015
Najlacnejšie ponuky (2) Elektrobock BT015 100% (559×)Do mesiaca 1 ocenenie
Digitálny bezdrôtový termostat Elektrobock BT015
Digitálny bezdrôtový termostat Elektrobock BT015
98% (1 880×)Do týždňa 1 ocenenie
Elektrobock BT015 bezdrôtový termostat
Elektrobock BT015 bezdrôtový termostat
Recenzie (0) Elektrobock BT015 Hodnotenia produktu Elektrobock BT015
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu bezdrôtový termostat • rozsah 11 – 29 °C • nočný režim • zimný režim • obojsmerná komunikácia • nočný režim • zimný režim • IP20 • pracovná teplota 0 až +40 °C • napájanie vysielača 2× AA batérie (v balení)
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
{"Obľúbené kategórie":[["Rezačky na obklady","https://rezacky-dielna.heureka.sk/"],["Dámske tielka s potlačou","https://damske-tielka-potlac.heureka.sk/"],["Repelentné sviečky","https://sviecky.heureka.sk/f:24633:1/"],["Spony na kravatu","https://spony-na-kravatu.heureka.sk/"],["Kliešte na mihalnice","https://klieste-na-mihalnice.heureka.sk/"],["Grafické karty Nvidia GeForce RTX 5080","https://graficke-karty.heureka.sk/f:2642:46864101/"],["Príbory pre deti","https://pribory.heureka.sk/f:20877:1/"],["Bezlepkové majonézy","https://majonezy-tatarske-omacky-dresingy.heureka.sk/f:32918:1/"],["Púdrové rozjasňovače","https://rozjasnovace.heureka.sk/f:34423:30959086/"],["Kopačky New Balance","https://kopacky.heureka.sk/f:6577:89547/"]],"Vybrané značky":[["Termostaty Volt Polska","https://termostaty.heureka.sk/f:15974:31002524/"],["Termostaty Triton","https://termostaty.heureka.sk/f:15974:8509624/"],["Termostaty Bosch","https://termostaty.heureka.sk/f:15974:29527999/"],["Termostaty Elíz","https://termostaty.heureka.sk/f:15974:36552056/"],["Termostaty EcoTechnics","https://termostaty.heureka.sk/f:15974:32125857/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať subwoofer do auta?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-subwoofer-do-auta-c2339-20488/"],["Ako vybrať privátny a antireflexný filter?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-privatny-a-antireflexny-filter-c5300-20526/"],["Ako vybrať foto tašku či puzdro?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-foto-tasku-ci-puzdro-c673-20223/"]],"Vybrané produkty":[["Alberto Guardiani Sharkboot tenisky","https://damske-tenisky.heureka.sk/alberto-guardiani-sharkboot-tenisky/"],["Medisana BBS 88384 dálkové ovládání","https://prislusenstvo-masazne-pristroje.heureka.sk/medisana-bbs-88384-dalkove-ovladani/"],["Duro HF296A 100/90 R10 56J","https://pneu-pre-motocykle.heureka.sk/duro-hf296a-100-90-r10-56j/"],["HMS SVP02","https://vibromasazne-stroje.heureka.sk/hms-svp02/"],["Comfy nákrčník Skulls Oxford sada 3 ks","https://nakrcniky.heureka.sk/comfy-nakrcnik-skulls-oxford-sada-3-ks/"],["Heelys Classic","https://topanky-na-kolieskach.heureka.sk/heelys-classic/"],["Bull's X Power Flite 51103","https://letky-na-sipky.heureka.sk/bull-s-x-power-flite-51103/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}